Dopalacze i inne tego typu sklepy

Tematy i artykuły o marihuanie, kultura rasta oraz hip-hopowa.
Awatar użytkownika
ziolko_men
Gibony
Gibony
Posty: 33
Rejestracja: 16 mar 2010, o 14:43

Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: ziolko_men »

moim zdaniem paranoja mamy legalne piguly prochy ktore dzieciaki kupuja i konsumuja nieporozumienie moim zdaniem sam bylem kilka razy w tym sklepie z ciekawosci co mozna tam dostac.przechodzac przez czestochowskie ulice mozna spotkac sklepy z wielkimi szyldami LEGALNE ZIOŁO PROCHY PIGUŁY! brak słow no coz widac ze ci ktorzy zgodzili sie na otwarice takich sklepow nie sadzili co bedzie tego efektem
tylko prawdziwa mj dla mojego plucycha,za dopalcze dziekuje!
Awatar użytkownika
imlovegreen
Gibony
Gibony
Posty: 171
Rejestracja: 10 mar 2010, o 14:21

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: imlovegreen »

ja Pare Razy sprobowalem Morning Glory i ostro:D
Awatar użytkownika
Te-Ha-Ce
Gibony
Gibony
Posty: 352
Rejestracja: 25 sty 2010, o 19:10

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: Te-Ha-Ce »

Dla mnie to ścierwo, nic naturalnego..
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: Red »

Nie jestem zwolennikiem dopalaczy, w tej chwili MJ jest nie legalna a Dopalacze które moim zdaniem są o wiele szkodliwsze są legalne.
Awatar użytkownika
Robertosss
Gibony
Gibony
Posty: 89
Rejestracja: 26 sty 2010, o 10:13

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: Robertosss »

Potwierdzam dopalacze to syyyyf. I więcej szkodzą od MJ.
Awatar użytkownika
ziolko_men
Gibony
Gibony
Posty: 33
Rejestracja: 16 mar 2010, o 14:43

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: ziolko_men »

MJ wg nie szkodzi wogole oprucz pamieci bo tego sie nie uniknie ale to nie o tym temat dopalacze sa po to by zamydlic nam oczy czyms co jest wogole nam do zycia niepotrzebne!
Awatar użytkownika
imlovegreen
Gibony
Gibony
Posty: 171
Rejestracja: 10 mar 2010, o 14:21

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: imlovegreen »

no tak ale np Morning Glory tez jest w dopalaczach a to inaczej jest zwykla roslinka tak jak mj tylko ze sie nasiona mieli:D
Awatar użytkownika
One-armed Scissor
Gibony
Gibony
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 12:38

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: One-armed Scissor »

heh, widze ziółko, też z częstochowy jesteś!

no, idąc przez częstochowskie aleje, reklamy smarszopów na przyczepach, wpychane na hama ulotki... wkurwia to.
osobiście nie przepadam za dopalaczami. Paliłem kilka mieszanek, za bardzo ryją berecine.
NIE POLECAM. Mam kolege, który na tym jedzie od kilku miesięcy. Totalna woda mu się z mózgu robi, jąkać strasznie się zaczął i trzęsą mu się strasznie ręce i w ogóle taki zwał ma, że hej.
Awatar użytkownika
Robertosss
Gibony
Gibony
Posty: 89
Rejestracja: 26 sty 2010, o 10:13

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: Robertosss »

Sam też osobiście nie polecam dopalaczy !
Awatar użytkownika
haker
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 2 kwie 2010, o 00:51

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: haker »

A co myślicie o smarcie? :) Tam są wydaje mi się naturalne mieszanki, bo zarejestrowane jako kadzidełka zapachowe, sam mam ciężkie dojście do mj, a te od dila to taki sam syf jak z dopalaczy, kupa piachu i nic więcej.
Awatar użytkownika
Te-Ha-Ce
Gibony
Gibony
Posty: 352
Rejestracja: 25 sty 2010, o 19:10

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: Te-Ha-Ce »

Ja tam wolę naturalne rzeczy . [blant]
Awatar użytkownika
antyDOPALACZ
Gibony
Gibony
Posty: 123
Rejestracja: 9 kwie 2010, o 19:51

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: antyDOPALACZ »

dopalacze to jednym słowem BABILON i prawdziwy rasta tego scierwa nie tyka tylko jakies cipki które są ostro robione bo zipa nie dostaną tylko jakis majeran
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: Red »

Dokładnie wszędzie syf u Dila syf podrasowany w sklepach typu dopalacze syf, i później płaczą jakie te narkotyki są złe.
Tylko Natural stuff [banan]
Awatar użytkownika
antyDOPALACZ
Gibony
Gibony
Posty: 123
Rejestracja: 9 kwie 2010, o 19:51

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: antyDOPALACZ »

najlepiej z outdoora i podlewany samą wodą.
z pod lampy są mocarze ale nie takie naturalne.
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: Red »

Wszystko co jest naturalnie uprawiane jest zdrowe, nie ma to jak pomidory z ogródka babcie czy inne warzywa, bez chemicznych nawozów, ma to inny smak, pomidorki z takiego ogródka są słodsze mają prawdziwy smak pomidora.
Awatar użytkownika
imlovegreen
Gibony
Gibony
Posty: 171
Rejestracja: 10 mar 2010, o 14:21

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: imlovegreen »

racja ja jak jade do babci to sie ciesze wszystko smaczne a tu jak kupie ogorki albo pomidory to sama woda i wogule smaku nie maja
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: Red »

Dokładnie nie ma to ja EKO od babci ze wsi [banan]
Awatar użytkownika
One-armed Scissor
Gibony
Gibony
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 12:38

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: One-armed Scissor »

narobiliście mi ochoty na porządną marchewkę z ogródka xD
jest taka teza mojej babki od chemii, że te 'piękne pomidorki' są takie piękne, bo te babcie bazarkowe na nie sikają, a w siuśkach jest amoniak i dlatego ta skórka jest taka ładna :p.
Swoją drogą ja mieszkam na przedmieściach Częstochowy i parę metrów od domu mam pola. Dawniej uprawiali tam ziemniaki, zborze i całą resztę. No i został jeden taki gostek, co sadzi tam co roku kapuchę i buraki i podlewa to swoim szambem. A żeby było śmieszniej kiedyś z kumplami szlismy na wagarach ścieżką obok jego pola i byliśmy mega głodni. Patrzymy, a tu kapucha rośnie, ślinka nam pociekła, a tu jedzie traktor. no to mowimy bierzemy jedna kapuchę i się kitramy w tym lasku obok. Siedzimy i patrzymy, bo ten papaj się zatrzymał. wysiada ziomek (w między czasie obieramy tą kapuchę), no to się kitramy, żeby nie zczaił nas. patrzymy, a ten odkreca zawór od beczki na przyczepie i sru na te buraki i kapuche. A my szczena w dół i tak patrzymy z obrzydzeniem na tą kapuste xd. oczywiście nie zjedliśmy tego... (nie był to nawóz z gówienek zwierzęcych. jebało dosłownie szambem, a potrafię odróżnić szambo od gnoju :D, ludzie, wychowałem się na wsi w końcu).....
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: Red »

hehe rolnicy mają swoje metody nawożenia
Awatar użytkownika
Odplamiacz
Gibony
Gibony
Posty: 260
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 13:28

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: Odplamiacz »

Jak dla mnie to jest zwykle gowno nic ciekawego sama chemia wole spalic czyste ziolo bo to ONE jest NAJLEPSZE. ;)
Bo to chodzi o to by walczyc o to co ci sie nalezy...RastaStalker
Awatar użytkownika
XxoHaszyszoxX
Gibony
Gibony
Posty: 135
Rejestracja: 31 maja 2010, o 17:47

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: XxoHaszyszoxX »

UWAGA !!!!!
nie bierzcie/palcie dopalaczy to syf potwierdzam w tamtym tygodniu zapaliłem pierwszy i ostatni raz co za syf ;/ nie dość że faza tylko taka że pierdoliło się we łbie i nic więcej nie wiedziałem gdzie jestem przez pierwsze 10 min potem się ogarnąem < [nie wiem jak się to pisze] i czułem tylko ciepło zimno po 2 h przeszło pojechałem z kolegą motorem do innego kolegi było ok a potem w drodze powrotnej złapało mnie znów taka jak by 2 faza i miałem tak przez tydzień !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czułem tylko tarcie i ciepło przytępione myślenie i spowolnione ruchy wszystko działo się automatycznie przez cały tydzień ;( co prawda zapaliłem najmocniejszy jaki tylko mieli choć chciałem najsłabszy ale kolega powiedział że jak pale mj to taki dopalaczyk mi nie zaszkodzi i mogę "zakolekcjonować" coś mocniejszego dopalacz nazywa się konkret można go kupić min. w kolekcjonerzy.nl wiem bo pisało na opakowaniu u mnie w mieście są 2 sklepy z dopalaczami a misto nie jest za duże 3-4 tyś ludzi i się utrzymują więc myślałem że to coś fajnego a tu dupa nie wiem jak ludziom może podobać się taki stan + jebie beret po mj nie ma takich efektów więc nie czaje czemu taki syf który szkodzi zdrowiu ryje beret i ma beznadziejną fazę która ludzi o słabej psychice doprowadza do strachu a tych o słabym organiźmie do omdleń (dałem koledze lufke tego spalił z kolegą który zemdlał po kilku buchah ) jest legalny powinni to zdelegalizować i pozwolić na MJ niektórzy mówią żeby sobie palili bo co to nam przeszkadza jak im się podoba to niech palą ale kurwa !!! są nieświadomi ludzie którzy chcą spróbować jak ja a potem przez tydzień jesteś nie dysponowany w dodatku ja myślałem że mi to nigdy nie przejdzie byłem wkurwiony i przerażony ! przecz z dopalaczami !
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: Red »

Współczuje przeżycia [gały]
A żal mi tych co to próbują bo chyba nie wiedzą co czynią.
Awatar użytkownika
terorist
Gibony
Gibony
Posty: 9
Rejestracja: 7 cze 2010, o 02:07

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: terorist »

Jak już coś palić to tylko NATURALNE ziółko nie jakieś tam dopalacze
Awatar użytkownika
One-armed Scissor
Gibony
Gibony
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 12:38

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: One-armed Scissor »

ja ostatnio palilem wlasnie mieszaneczke mj + wlasnie konkreta, ale nie mialem tak jak ty. miałem świetną banię; ]
jeżeli już palicie to gówno, to palcie nie więcej niż pół lufki na raz.
Awatar użytkownika
Te-Ha-Ce
Gibony
Gibony
Posty: 352
Rejestracja: 25 sty 2010, o 19:10

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: Te-Ha-Ce »

XxoHaszyszoxX może to po przez to że masz do tego słaby łeb ja zapaliłem 1 dopalacza tego konkreta I mogę powiedzieć że zajebista bania śmiałem się i nie mogłem przestać takie dziwne uczucie w brzuchu swędziało mnie i nie mogłem wytrzymać żeby się nie śmiać wymyślałem z ziomkiem głupie rozkminy i śmiałem się cały czas. Myślę że z tobą się tak stało dlatego że twój organizm tego po prostu nie przyjął tak jak między innymi niektórzy mają po mj tzn. (zima).

Pozdro. [peace]
Awatar użytkownika
XxoHaszyszoxX
Gibony
Gibony
Posty: 135
Rejestracja: 31 maja 2010, o 17:47

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: XxoHaszyszoxX »

Te-Ha-Ce pisze:XxoHaszyszoxX może to po przez to że masz do tego słaby łeb ja zapaliłem 1 dopalacza tego konkreta I mogę powiedzieć że zajebista bania śmiałem się i nie mogłem przestać takie dziwne uczucie w brzuchu swędziało mnie i nie mogłem wytrzymać żeby się nie śmiać wymyślałem z ziomkiem głupie rozkminy i śmiałem się cały czas. Myślę że z tobą się tak stało dlatego że twój organizm tego po prostu nie przyjął tak jak między innymi niektórzy mają po mj tzn. (zima).

Pozdro. [peace]
może masz racje ale dziś spaliłem 2 i 1/2 lufki i było spoxo wcześniej koledzy mi coś wkręcali może przez to ale dziś było ok i paliłem sam ale nie ma tego teraz skutku po fazie że mnie trzyma ;D jednak dopalacze są ok "trza" próbować nawet jak się sparzyłeś bo może pierwszy raz byłem przewrażliwiony myślę że to nawet lepsze od MJ ;]
Awatar użytkownika
Te-Ha-Ce
Gibony
Gibony
Posty: 352
Rejestracja: 25 sty 2010, o 19:10

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: Te-Ha-Ce »

Mylisz się dopalacze to ścierwo, z MJ nie ma co równać ja paliłem to tylko 3 razy wyjątkowo i trzymało mnie to z 30 min. Tylko nie POLECAM tego ścierwa, ogólnie chujowe.
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: Red »

Nie porównuj dopalaczy do MJ bo to dwie inne bajki
Awatar użytkownika
XxoHaszyszoxX
Gibony
Gibony
Posty: 135
Rejestracja: 31 maja 2010, o 17:47

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: XxoHaszyszoxX »

Te-Ha-Ce pisze:Mylisz się dopalacze to ścierwo, z MJ nie ma co równać ja paliłem to tylko 3 razy wyjątkowo i trzymało mnie to z 30 min. Tylko nie POLECAM tego ścierwa, ogólnie chujowe.
mnie trzyma ok 1h :D dziś od rana to pale teraz tez jestem na bani po tym nawet fajnie inaczej niż po zielu pierwszy raz był mega h***y teraz jest fajnie ;D ale chyba wróce do MJ
Awatar użytkownika
antyDOPALACZ
Gibony
Gibony
Posty: 123
Rejestracja: 9 kwie 2010, o 19:51

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: antyDOPALACZ »

h*j tam z tym jeb*nym gownem to tylko dla ciot i pseudo rasta
nie jestesmy głopi i paląc dopalacze wiemy na co sie piszemy
znam typa który prawie zszedł po dopalaczach karetka go ratowała
ja wole mj z własnego ogródka
ewentualnie od dila gdy lr sie skoniczy
Awatar użytkownika
XxoHaszyszoxX
Gibony
Gibony
Posty: 135
Rejestracja: 31 maja 2010, o 17:47

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: XxoHaszyszoxX »

antyDOPALACZ pisze:h*j tam z tym jeb*nym gownem to tylko dla ciot i pseudo rasta
nie jestesmy głopi i paląc dopalacze wiemy na co sie piszemy
znam typa który prawie zszedł po dopalaczach karetka go ratowała
ja wole mj z własnego ogródka
ewentualnie od dila gdy lr sie skoniczy
OD wielu lat palę MJ chciałem spróbować czegoś innego nie jestem rasta jestem na tym forum bo są tu ludzie z dawnego forum trzeba spróbować wszystkiego paliłem to dopiero 5 razy w tym 3 dziś xD i chyba koniec chcę jeszcze spróbować morning glory a właśnie .
imlovegreen pisze:no tak ale np Morning Glory tez jest w dopalaczach a to inaczej jest zwykla roslinka tak jak mj tylko ze sie nasiona mieli:D
hmm mam okazję kupić dużą ilość morning glory (nasiona ale uprawne) nie z dopalaczy możesz coś o tym powiedzieć jak to spożywać pali się ? czytałem że jedzenie daje większe efekty trzeba mielić ?
Awatar użytkownika
Te-Ha-Ce
Gibony
Gibony
Posty: 352
Rejestracja: 25 sty 2010, o 19:10

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: Te-Ha-Ce »

Tu macie coś o Morning Glory:

W Oaxaca, w południowym stanie Meksyku nasiona tej winorośli są najczęściej używanym halucygenem przez miejscowych wróżbitów w czasie magicznych, rytualnych obrzędów. Różne odmiany rosną w zachodnim i południowym Meksyku, Gwatemali oraz zachodnich Indiach. Roślina może być także znaleziona w tropikalnej części Ameryki Południowej.

Efekty:
Efekt działania alkaloidów znajdujących się w roślinie są podobne do działania LSD i tym podobnych halucygenów, jednak jest on nieznacznie łagodniejszy. Niektórzy ludzie doświadczają mdłości w ciągu pierwszej godziny po spożyciu, dlatego nie rekomendujemy dużych dawek ( im większa dawka tym większy możliwy efekt uboczny ). Gdy minie najmocniejsza faza efektu pozostaje zazwyczaj potem uczucie relaksu i odprężenia.


Ostrzeżenie
Psychodeliki generalnie używane są do poprawy nastroju dlatego też wystrzegaj się miejsc, gdzie nie możesz odprężyć się, najlepiej wcześniej zaplanuj sobie odpowiednie miejsce do relaksu.
Awatar użytkownika
Rageman
Gibony
Gibony
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2010, o 10:08

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: Rageman »

u mnie byl taki sklep ale zamkneli :(
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: Red »

A czemu zamknęli?
Awatar użytkownika
Te-Ha-Ce
Gibony
Gibony
Posty: 352
Rejestracja: 25 sty 2010, o 19:10

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: Te-Ha-Ce »

Tych dopalaczy jest tyle nawalone że szok! jednym idzie drugim nie i zamykają .
Awatar użytkownika
Odplamiacz
Gibony
Gibony
Posty: 260
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 13:28

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: Odplamiacz »

U mnie są 2 sklepy i teraz pełno promocji jakieś karnety nawet są bo mają zamykać je.
Bo to chodzi o to by walczyc o to co ci sie nalezy...RastaStalker
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: Red »

U mnie w miasteczku są już 3 wyrastają jak grzyby po deszczu
Awatar użytkownika
One-armed Scissor
Gibony
Gibony
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 12:38

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: One-armed Scissor »

a u mnie chyba 4 ;p Kolekcjoner.nl, smart szop, dopalacze i jakas euforia czy cos.

tak przy okazji.... jak nie macie mj, to nie jarajcie tego. lepiej nic nie jarac niz to. wiem co mowie, ostatnie 2 tyg jaralem to ; / teraz takiego zwala mam ze nawet nie mam ochoty z domu wychodzic ani nic. nie tyle ze to ostro ciora banie, ale prowadzi do depresji.
chhyba najlepszym rozwiązaniem byłoby zamknięcie tego tematu.wiem, nie musicie mi przypominac, ze kiedys sam chcialem zeby zalozyc nowy dzial poswiecony tym szitom. PIERDOLIC DOPALACZE. MÓWIE WAM.
Awatar użytkownika
XxoHaszyszoxX
Gibony
Gibony
Posty: 135
Rejestracja: 31 maja 2010, o 17:47

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: XxoHaszyszoxX »

a u mnie chyba 4 ;p Kolekcjoner-nl, smart szop, dopalacze i jakas euforia czy cos.

u mnie też jest euforia :D jeden huj co i kolekcjoner-nl
i coolumbia jest < nie nie pomysliłem się ktoś napisał columbia przez 2x o
Awatar użytkownika
One-armed Scissor
Gibony
Gibony
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 12:38

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: One-armed Scissor »

pewnie chodzi o to, że COOLumbia ;D
Awatar użytkownika
antyDOPALACZ
Gibony
Gibony
Posty: 123
Rejestracja: 9 kwie 2010, o 19:51

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: antyDOPALACZ »

SKÓRWYSYNISKIE SICIERWO
u mnie sa 4 babilony do zadnego nie wchodze
z tego co wiem jest straszny popyt na to gówno ulotki nawet u mnie w szkole sa
jakiejs eufori
a najbardziej denerwuja mnie typy co to sprzedaja
kupuja sobie dredy robia klimat i mówia ze sa rasta
Awatar użytkownika
Te-Ha-Ce
Gibony
Gibony
Posty: 352
Rejestracja: 25 sty 2010, o 19:10

Re: Dopalacze i inne tego typu sklepy

Post autor: Te-Ha-Ce »

Ja się wstydzę tam wchodzić bo to żenada..
ODPOWIEDZ